Máte pocit, že vo svojom živote stagnujete?

Máte pocit, že vo svojom živote stagnujete? Máte ten vnútorný pocit, že sa vo svojom živote necítite fajn a vlastne ani neviete prečo? Máte ten pocit, že sa chcete posunúť ďalej?  Len neviete, ako alebo Vám to akosi nejde?

Skúste sa zamyslieť, s kým sa stretávate, s kým trávite väčšinu svojho času. Či sú to ľudia tzv. notorickí sťažovatelia, ktorí vidia vo všetkom problém, len sa stále sťažujú … na vládu, na šéfa či na kolegyne, na počasie, … alebo sú to ľudia, s ktorými si máte čo povedať a ktorí Vás inšpirujú? Takíto ľudia Vás budú posúvať vpred. Rozhovor s nimi je pre Vás vždy príjemný, inšpiratívny, dáva Vám podnety sa nad sebou zamyslieť, dáva Vám inšpiráciu sa niečo nové naučiť.

ludia-okolo-vas

 

Skúste sa zamyslieť, s akými ľuďmi sa denne stretávate? 

Možno si hovoríte- no dobre, ale kde ich nájsť? Veď ja okolo seba nikoho takého nemám. Idem do práce- tam sú len „sťažovatelia“, domov z práce – kde sa susedky tiež stále len sťažujú… a to stále dokola.  Tak kde ich mám nájsť?

A to je práve to: Pokiaľ chcete, aby sa vo vašom živote niečo zmenilo, musíte teraz niečo zmeniť Vy.

Choďte na nejaký kurz, ktorý ste už dávno chceli, choďte na prednášku na tému, ktorá Vás zaujíma…  tam určite nájdete ľudí, ktorí sú naladení na „rovnakú nôtu“.

Keď ste si teraz prečítali predchádzajúcu vetu- čo ste si povedali? „Fajn, veru niekde zájdem, konečne sa odhodlám“ alebo „No dobre, ale kde mám ísť? A veď ja ani na to nemám čas“ … Čo ste zistili- do ktorej skupiny ľudí patríte VY?

Prijmite zodpovednosť za svoj život.  Majte vždy svoje ciele, či už v oblasti pracovnej alebo v oblasti vzťahov.

„Vaše srdce musí vždy za niečo biť.“

Majte vždy pre niečo nadšenie vo svojom srdci.

Inšpirujte nás ostatným a pochváľte sa v komentároch, s čím ste tento rok začali. Čomu ste sa začali venovať?  Za akú vec začalo Vaše srdce biť?

nadsenie