Skip to content

POVEDALI O MNE

„Vždy som túžila spolupracovať so ženami, ktoré sú profesionálky v tom, čo robia, no pritom nestrácajú svoju ženskosť a prirodzenosť. A v Danke som to našla. Môžem sa na ňu vždy spoľahnúť, na spoluprácu so mnou je vždy skvele pripravená, prichádza s kreatívnymi nápadmi, je autentická a aj ako človek je veľmi príjemná a otvorená. 

A musím dodať ešte jednu vec, ktorú si na nej veľmi vážim – nestráca pokoru a neustále na sebe pracuje. To sú vlastnosti múdrych žien predurčených viesť a spájať tie ostatné. Dani, som veľmi rada, že ťa poznám.“

stanka sobolova

.

lektorka, autorka a zakladateľka spoločnosti Šťastná žena, s.r.o.

.

___

„Danielka Rau je pre mňa osobne stelesnením toho, čo si predstavujem pod pojmom „krásna žena“.  Nádherne doplnená krása zovňajšku s krásnym obsahom. Veľmi dobre sa cítim v spoločnosti takýchto žien, ktoré hľadajú hĺbku. Vedia sa baviť o všetkom, ale nie je to povrchné, strojené. Je to ten vzácny moment, keď si uvedomíte, že je úplne jedno, o čom sa zhovárate, nepotrebujete o sebe vedieť intímnosti, ale dotkli ste sa kdesi hlboko. Danielka má vzácny dar, takto sa vás dotknúť. Má záujem o človeka, je otvorená a pravdivá. Preto si myslím, že je úplne stvorená na to, aby viedla ženské kruhy. Inšpiruje tak mnohé iné ženy s podobným darom a tie sa môžu spoločne podporovať v tom, že sa máme všetci spájať. Možno nás svet ešte stále núti súperiť, porovnávať sa a byť individualistami za zavretými dverami. Ale ak bude takých žien viac, ako je Danka, čoskoro sa pridajú aj iní. Lebo pocit, že sa na chvíľu zastavíte a spočiniete s inou ľudskou bytosťou, vpustíte ju bez strachu hlboko do svojho srdca, vás ohromne lieči. Pre mňa je Danka nositeľom tejto láskavej vízie, ako raz budeme fungovať.“

katka sajbanova krajcovicova

Katarína Šajbanová Krajčovičová

lektorka tantra jogy Mohendžodáro,spisovateľka

.

.

___

„Predstavte si včielku, ktorá neúnavne lieta a hľadá tie najkrajšie kvietky. Pozbiera z nich nektár a ten potom s rovnakou horlivosťou nesie do svojho úľa, ktorý si mimochodom sama vybudovala. Po ceste sa nenechá nikým a ničím zastaviť. Všetky prekážky vidí ako výzvy- ako vysoko či ďaleko dokáže ešte zaletieť. No a v to svojom úle dokáže z nektáru, ktorý vyzbierala, vytvoriť dielo, na ktorom si každý nájde svoj kúsok krásy.

Tak ja vnímam Danku Rau. Usilovnú, neúnavnú s plnou hlavou nápadov, neustále hľadajúcu cestičky, ako ich uskutočniť. Stačí vysloviť túžbu, prianie či potrebu a Danka presne vie, kde a u koho to nájdete. 

Jej hlad po svete, ľuďoch a informáciách je inšpirujúci. Preto si veľmi rada prečítam, čo nové na blogu pripravila, z ktorej kvetinky ochutnám nektár tentokrát. Citlivo a s rozvahou vyberá témy a viem, že vždy budú precízne vypracované. 
 
Danku poznám už dlhé roky a to čo si na nej najviac vážim je fakt, že ak napríklad nastalo obdobie, že mnohí odišli, Danka tu stále bola. Nesúdila, nevypytovala sa, nedávala zbytočné rady. Len dala najavo, že je tu. Veľmi si vážim jej prístup a určite aj kvôli nemu sme taký dobrý tím. Ten istý prístup nájdete aj v jej práci. Skúste aj vy nazrieť do jej úľa. Bez obáv, z tejto ochutnávky si určite nepriberiete.
zuzana zborayova.
.
Zuzana Zborayová
lektorka Feng Shui a Efektívneho rodičovstva
www.bytrodicom.sk
.
.
.
 
___
Dadu ja poznám už od základnej školy. To je už takmer 30 rokov! Po odchode zo základky bola dokonca aj mojou spriaznenou dušou na gymnáziu, kam sme z našej triedy odišli len my dve. Takže naše spoločná cesta tínedžerským životom ďalej pokračovala. Zdieľali sme spolu nie len lavicu, ale aj trápania a radosti dospievajúcich dievčat. Samozrejme poznám aj jej prvú lásku a ona zas tú moju. Dokonca mi bola aj družičkou na svadbe.  Dnes môžem povedať, že som naozaj rada, že bola v tom čase pri mne práve ona. Dada bola vždy veľmi krásna a citlivá. Obdivovala som ju aj pre jej šikovnosť a nadšenie, s akým sa púšťala do vecí, na ktorých jej záležalo. S takými vlastnosťami je človek predurčený na úspech. A okrem toho je milá a vždy ochotná pomôcť a poradiť, keď vás niečo trápi, takže som nikdy nepochybovala o jej úprimnej snahe byť mi naozaj dobrou priateľkou . Teraz ma len mrzí, že sa naše cesty rozišli a kvôli vzdialenosti sa už stretávame oveľa menej. Napriek tomu je na čo spomínať, dobré priateľstvá predsa zostávajú.danka kotianova
 
 
Danka Kotianová
dlhoročná priateľka
 .
.
.
.
.
.
 ___
 
V každom smere som veľmi rada, že Danku poznám. Danka je človek, ktorý  nikdy nepridá starosti.  Poznám ju 7 rokov a nikdy, naozaj nikdy som ju nevidela namosúrenú, zamračenú, pesimistickú … S Dankou sa dá baviť na akúkoľvek tému, je veľmi rozhľadená, milá, chápavá, pozorná, vtipná, mimoriadne empatická, skvelá mama , „dievča“ do pohody aj nepohody , dovolím si tvrdiť , že tiež múdra.  Pri našich stretnutiach ma vždy napadá, že vtipy o blondínkach musia vymýšľať brunetky  a vďaka im za to, lebo sa na nich vždy bezpečne a rady zasmejeme J . Ťažko vyjadriť, čo všetko pre mňa  Danka znamená, naše kamarátstvo je veľmi jednoduché, prosté a čisté.  Každopádne Danka  mi vždy dá pocítiť,  že ja som  pre ňu dôležitým človekom , a tým je pre mňa  jedinečná, výnimočná , skvelá..
.
Jana Stopková
majiteľka firmy Neco SK
______
.

Kto je podľa mňa Daniela RAU…?

Keď ma Daniela požiadala o referenciu na jej osobu a jej prínos pre spoločnosť, zrazu som nevedel kde začať: milá, empatická, úspešná, cieľavedomá, ľudská, akčná, vtipná, prirodzená, spoľahlivá, verná, kreatívna, prekvapivá, tajuplná, vytrvalá…. ŽENA s veľkým „Ž“ a dokonca aj „E-žena“, o ktorej budeme na internete ešte veľa počuť… 🙂

Matka, manželka, podnikateľka, ktorá hľadá a už viac ako 10-ročie dokazuje, že sa aj v tomto hektickom svete dá nachádzať vnútorná harmónia vo všetkých sférach života. Význam nachádzania osobnej harmónie by som si tu dovolil výrazne podčiarknuť. S Danielou sa mi jednoznačne spája, a či už pri samotnom rozhovore, alebo riešení jej podnikateľských aktivít, že táto hodnota je nielen viditeľná, ale hlavne citeľná.

Fascinuje ma na Daniele jej entuziazmus, odhodlanie a vytrvalosť hľadať a nachádzať nové cesty života, ktoré jej otvárajú brány objavovania jej jedinečných vnútorných zdrojov života.

Pri nahliadnutí do jej súkromného života, ktorý sa nebojí zdieľať na svojich web-stránkach, musím dať klobúk dole a vyjadriť obrovský rešpekt pred prácou, myšlienkami a aktivitami, ktoré Daniela robí.

A to si myslím, že je na Daniele NAJ, pretože pri hľadaní odpovedí na svojej životné otázky a poslanie nezostáva na tejto ceste sama. Nielen Zdenko – jej manžel, výchova svojich dvoch chlapcov a široký okruh ľudí, ktorých dokáže osloviť a inšpirovať, a tým meniť svoj svet. Výpočet jej reálnych aktivít je zbytočný, pretože ho nájdete na jej web-stránkach, ktoré sú bohaté na inšpiráciu, motiváciu a hlavne na akciu spraviť zo svojho života jedinečnú hodnotu.

A toto je len základný výpočet toho, kto je Daniela… To čo nosí vo svojom srdci sa odráža aj na jej povrchu – Daniela je naozaj stelesnením svojich krásnych vnútorných myšlienok a pocitov. Daniela identifikovala svojej poslanie na zemi ako ženy, ako matky, ako manželky ako podnikateľky, ako človeka, ktorý vie, že len pohyb a neustála práca na sebe je skutočný život.

Objavenú inšpiráciu čerpá a odovzdáva tým, ktorí sa ocitli na križovatke života a pochopili, že je rozdiel prežívať život a žiť svoj život. Svoje zdieľanie a inšpiráciu neponúka ostatným ako dôkaz svojej hrdosti, ale ako dôkaz svojej skúsenosti. Ako Daniela vraví: „Učím to, čo žijem.“

Ďakujem Daniela, že mám možnosť zdieľať svoje aj tvoje myšlienky. Si pre mňa obrovskou inšpiráciou. Ďakujem Ti, že si 🙂alozj suty

Alojz Šutý
stredoškolský učiteľ a projektový manažér
 
.
.
 
 
 
 

17 komentárov

 1. Ženské kruhy sú oázou poznania a podpory | www. Daniela Rau .sk
  13 februára, 2015 @ 10:28

  […] Povedali o mne … […]

  Reply

 2. amalka
  2 marca, 2015 @ 21:30

  ja mám ešte máličko skúseností a kontaktov s touto stránkou..ale-už len tým-DANKA-že si založila takúto úžasnú stránku-si výnimočná..DOBROM nabitá prajná žena..
  želám slnko do dalších dní..

  Reply

  • Daniela Rau
   2 marca, 2015 @ 22:11

   Ďakujem Amálka 🙂

   Reply

 3. jarmila
  4 mája, 2015 @ 9:46

  Danka je krásny vždy usmiaty, dobre naladený človek s veľkým srdcom . Je to moje slniečko.

  Reply

  • Daniela
   8 júna, 2015 @ 8:48

   Ďakujem Jarka. Budem sa snažiť svietiť teda čo najviac 🙂

   Reply

 4. Výnimočný víkend pre ženy - Objav svoju vnútornú bohyňu - www. Daniela Rau .sk
  10 mája, 2015 @ 9:43

  […] Povedali o mne … […]

  Reply

 5. Výnimočný víkend pre ženy Objav svoju vnútornú bohyňu - Klub Zelená žirafa = Klub osobného rozvoja "Získaj nadhľad a zostaň nohami na zemi"
  13 mája, 2015 @ 11:17

  […] Čo povedali o mne iní ľudia si prečítate tu >> […]

  Reply

 6. Elena
  8 júna, 2015 @ 8:43

  Príjemný dníček želám! Tak ako Amálka, tiež som s Dankou krátko, ale som šťastná, že som ju našla. Články a motivačné videa, piesne a pondelky mi veľmi pomáhajú pri hľadaní samej seba a inšpiruje ma k správnym životným krokom. Teším sa aj na dnešný webinár. Danka, vďaka !!!

  Reply

  • Daniela
   8 júna, 2015 @ 8:53

   Dobrý deň pani Elenka, juj, ale ste mi urobila dnes radosť 🙂 Teším sa aj ja na dnešný webinár na tému „Objav kľúč k sebe samému“. Verím a želám si, aby bol pre Vás i pre ostatných veľkým prínosom. Aby Vám dal presne to, čo potrebujete v tejto chvíli dostať. Prajem Vám krásny pondelok.

   Reply

 7. emor
  18 septembra, 2016 @ 9:22

  Prajem Vám veľa úspechov a dobrej vôle a prajem Vám spoznať pravú pravdu cestu a život.

  Reply

  • Daniela Rau
   18 septembra, 2016 @ 14:57

   Ďakujem.

   Reply

 8. Pavel
  8 novembra, 2016 @ 10:32

  K narodeninám všetko naj naj naj……Pavel

  Reply

  • Daniela Rau
   8 novembra, 2016 @ 10:35

   Ďakujem Pavel

   Reply

 9. Jozef
  13 februára, 2018 @ 9:49

  Dobrý deň .
  Na ozónový čistič máte aj certifikát.
  Ďakujem .
  Jozef

  Reply

  • Daniela Rau
   18 júna, 2018 @ 9:00

   Áno, k čističu sú všetky potrebné doklady a certifikáty.

   Reply

 10. Iveta
  18 júna, 2018 @ 0:35

  dnes som objavila tento blog… úplnou náhodou… zajtra idem do Nemecka, hovorila som si, že musím ísť zavčasu spať… je 0.33 a ja sa neviem odpútať od čítania, vypnúť PC a ísť spať… mám strach, že zajtra tu tento blogu už nebude.. že je to kúzlo a rozplynie sa… ale ja naozaj musím, tak verím, že ho tu snáď nájdem aj zajtra….

  Reply

  • Daniela Rau
   18 júna, 2018 @ 9:01

   Ďakujem za krásne slová. Veľmi potešili. PS: Zajtra tu ešte budem :-)))

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ochrana proti spamu. Vypočítajte príklad. *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.