Ženské kruhy sú oázou poznania a podpory

Čo je to ženský kruh?

Ženský kruh je oázou poznania svojej vnútornej ženy, pochopenia sa, podpory medzi ženami a vzájomného súznenia. Je oázou pre ženy všetkých vekových kategórií. Je pre nich miestom inšpirácie a oddychu. Je miestom, kde ženy môžu v bezpečí a súkromné pretkať svoje príbehy a svoje energie. Je miestom, kde každá žena inšpiruje a posilňuje ostatné ženy a ostatné ženy posilňujú niekoľkonásobne ju. V bezpečnom kruhu spoznáva seba samú, svoju ženskú podstatu. Je miestom plným inšpirácie, posilnenia energie a vitality, miestom oddychu, uvoľnenia a odpočinku… Ženský kruh je miestom, kde každá žena môže byť sama sebou a objavuje  svoju vnútornú krásnu ženu.zena a jej vnutrone ja

„Žena je ako motýľ – krásna, jemná a krehká. No málokedy  si to uvedomuje…“

Ak chcete spoznať seba, svoje naozajstné vnútorné ja, ak máte chuť byť sama sebou, povedať si, čo si myslíte, zdielať svoje pocity a myšlienky a načúvať ostatným ženám, príď do uzavretého ženského kruhu v Trenčíne.

Čo znamená uzavretý? Prístup naň bude mať len max.12 žien. Preto všetky povedané myšlienky budú v bezpečí a zostanú v bezpečnom ženskom kruhu. To je jedným zo základných pravidiel ženského kruhu.

Ako ženský kruh prebieha?

Je to ako prísť domov. Vyzliecť si kabát, odložiť si kabelku, obuť si teplé papuče, pohodlne sa usadiť a konečne si vydýchnuť …. Pri rôznych rituáloch v kruhu žien symbolicky odložíte všetko, čo už v živote nepotrebujete a posilníte svoje zámery a vízie do budúcna.

Každé stretnutie je zamerané na inú tému, s ktorou vás oboznámi lektorka. Následne sa do témy zapájajú aj ostatné ženy. Témy sú zvolené tak, aby sme postupne objavovali všetky svoje vnútorné strany ženy. Aby sme každá spoznávali všetky svoje, možno už i dávno zabudnuté, tváre a túžby. Aby sme ich oprášili, vyzdvihli a posunuli sa na svojej ceste života vpred. Vpred za svojimi snami a vnútornou spokojnosťou. A verte, že ak sme spokojné my ženy, tak aj partner, deti a rodina sú oveľa spokojnejšie.

Jednoducho zhrnuté: Ak sa potrebujete uvoľniť, zatriasť sa, spoznať sa, zakričať si, či poplakať,  … zadupať, zjemniť, roznežniť, spomaliť, či sa nakopnúť, zdieľať a pochopiť… príďte to skúsiť na Ženské kruhy v Trenčíne. Vyskúšate a uvidíte. Poprípade zoberte so sebou aj kamarátku. Zvážte však, či vaša kamarátka je naozaj tou pravou osobou, s ktorou by ste chceli zdieľať svoje najvnútornejšie pocity. Či už sama alebo s kamarátkou-  príďte si urobiť príjemný večer plný pohody. 

Milí chlapi… doprajte svojim ženám a partnerkám tieto chvíle pre seba. Vrátia sa Vám domov spokojné ženy …

Naskočte so mnou na cestu objavovania krásy v sebe aj v druhých. Objavme v sebe výnimočného a krásneho človeka. Pozrime sa do zrkadla, ktoré tak dôverne poznáme, ale odraz v ňom môžeme vnímať rôzne.

zena je ako motyl

Nikdy sa nevzdávaj. Keď si húsenica povie, že je koniec … stáva sa z nej motýľ.

Teším sa na Vás.

Vaša Daniela (sprievodkyňa ženského kruhu)

Rozmýšľate, či na ženské kruhy prídete, ale hovoríte si, že ma nepoznáte? Spoznajte ma očami tých, ktorí ma poznajú… Prečítajte si, čo o mne povedali druhí >>

Povedali o Ženskom kruhu účastníčky:

Danka D.: „Pre mňa osobne to bol veľmi silný zážitok a už si ani nepamätám ako dávno takto pre mňa niekto nachystal priestor a svoj čas. Bola som ako v sne.
Veľmi často od vtedy myslím na ten pocit, ktorý som tam prežívala a stále si ho pripomínam. Ďakujem Ti nekonečne veľmi veľa krát!“

Beáta P.: “ Teším sa na budúce stretnutie na kruhoch medzi dievčatami a bolo naozaj perfektne. Odišla som potužená s dobrou náladou.“

PS: Možno si chcete len oddýchnuť a premýšľať iba potichu, nie nahlas. Nebojte sa prísť, toto je správne miesto aj pre Vás.