Pozitívne myšlienky s Danielou

Motivácia je ako sprchovanie. Jej účinok nevydrží večne. A tak ako za samozrejmosť berieme, že sa sprchujeme každý deň, tak by sme mali pravidelne dopĺňať aj svoju dávku energie a motivácie.

Skúste ráno vstať o chvíľku skoršie a vychutnať si východ slnka, uprieť pohľad na oblohu alebo si vyjsť von na záhradu či balkón a vnímať čaro skorého rána. Poďakovať aspoň za 5 vecí vo svojom živote, za ktoré ste vďačný/á. Chvíľu si zacvičiť. Alebo si prečítať inšpiratívne myšlienky.

Začnite každý deň s príjemnými myšlienkami. Lebo i jedna malá pozitívna myšlienka môže zmeniť celý váš deň.

Každý okamžik všedného dňa má kúzelnú moc zmeniť naše vnímanie života.

Ak ste však ako väčšina ľudí na svete, viete, že je ťažké ostať motivovaný 7 dní v týždni, 365 dní v roku. A to hlavne v pondelky, keď ideme po víkende do školy či do práce, mávame nepríjemný pocit, častokrát sa nám nechce a potrebovali by sme dodať trochu energie. Na dodanie energie niektorí  počúvajú svoju obľúbenú hudbu, ktorú si pustia na plné “pecky” pri jazde autom do práce, niektorí si idú hneď z rána zabehať … a niektorým môžu dodať pozitívnu energiu a silu inšpiratívne myšlienky. Ktoré im pomáhajú pozerať sa na to, čo sa v ich živote deje, možno inak = iného uhlu pohľadu.

Nechajte si zdarma posielať “Pozitívne myšlienky s Danielou”. Verím, že vás myšlienky vždy naštartujú a inšpirujú. Ich prečítanie vám zaberie len chvíľku, no ich energia vám môže spríjemniť celý deň .

Prihláste sa na odber inšpiratívnych emailov TU (kedykoľvek sa môžete odhlásiť):