Ako som zmenila svoj mozog za 21 dní

pouzivaj mozog

Viacerí známi a kamaráti, s ktorými sa priebežne stretávam, sa ma pýtajú, čo robím, že som tak v pohode. Že som v poslednej dobe taká vyrovnaná a spokojná,  …

A veru musím povedať, že sa tak cítim. Poviem Vám prečo:  v mojom živote sa udiala jedna zmena. Pred 2 mesiacmi som absolvovala 21 dňový kurz Neurorestart, ktorý mi nastavil moje osobné priority iným smerom, než akým som sa uberala. Veľa som počas tých 3 týždňov pochopila, s veľa vecami sa v sebe vyrovnala a presne si pamätám na chvíľu, keď  u mňa nastal tzv. “Ahaaaa moment”, keď Vám zrazu niečo docvakne a poviete si ” už len kvôli tomuto sa oplatilo kurz absolvovať”. Každý z nás, ktorí sme sa kurzu zúčastnili, mal svoj Ahaa moment úplne inokedy. A väčšinou to bolo práve vo chvíli, keď to vôbec nečakali (aspoň tak to bolo u mňa). Som veľmi rada, že sme tento kurz prešli aj spolu s manželom (mimochodom- on mal svoj Ahaaa moment úplne inokedy než ja) . Ešte viac nás to spojilo. Naozaj vrelo doporučujem kurzom prejsť ako partnerská dvojica.

Prajem to zažiť každému z Vás.

 Na záver som si nechala jeden pekný citát:

“Nemôžete nikoho nič naučiť.

Môžete mu nanajvýš pomôcť, aby to v sebe našiel.”

Galileo Galilei

5 názorov k “Ako som zmenila svoj mozog za 21 dní

  1. OZNAM: Vstup do Programu Neurorestart je už uzatvorený. Kto má záujem si rezervovať miesto v budúcom kurze Neurorestart, pošlite mi email.

      1. Dobrý večer pán Marek, vstup do Programu Neurorestart je uzatvorený. Aktuálne nie je možné sa pridať. Prajem pekný večer.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ochrana proti spamu. Vypočítajte príklad. *