Online workshop: Splň si svoje sny v roku 2019

Nástenka vízií, tabuľa snov, nástenka snov a cieľov, či kniha splnených prianí a snov, to všetko sa skrýva pod anglickými pojmami Vision Board a Vision Book. Ako konkrétne si môžeme nástenku vízií vytvoriť a najmä prečo si ju máme vyrobiť, o tom všetkom si povieme počas nášho spoločného stretnutia.
Niekedy v živote stagnujeme, tápeme a nevieme, kam vlastne smerujeme. Existujeme, žijeme, no v podstate len prežívame zo dňa na deň a sme. Častokrát sa ani nezamýšľame nad svojimi snami a túžbami a tým, čo by sme v živote chceli. No potom sa divíme, že nie sme šťastné a spokojné. Necítime sa naplnené.

Nástenka vízií je v tomto pre nás výborným pomocníkom. Slúži nášmu mozgu ako mapa, ktorá mu ukáže, čo v živote chceme. Stane sa pre nás akýmsi kompasom smeru, kam sa chceme v živote uberať. Ukazuje nášmu mozgu sny a túžby, ktoré chceme zrealizovať a ktoré nás urobia šťastnou, naplnenou a spokojnou.

Naša myseľ je totižto veľmi mocným nástrojom. To, čo si v mysli predstavujeme, tam sa následne uberá naša pozornosť a tam sa uberá aj náš život. Vždy a všetko však vzniká najprv v našej mysli a až potom v našom živote.

Počas ONLINE workshopu sa preto naučíte, ako si klásť správne otázky, aby ste identifikovali svoje skutočné sny a ciele. Ukážeme si postupy, aby ste svoje sny a ciele mali nielen v hlave, ale ich vedeli aj zrealizovať. Povieme si, ako konkrétne si nástenku vízií môžete vytvoriť, či ako pracovať s knihou MY BIG VISION BOOK – Moja veľká kniha snov, vízií a cieľov.

Čo vďaka ONLINE workshopu získate:
o Návod na to, ako si svoje sny a ciele stanoviť a vytvoriť.
o Pochopíte, prečo si svoje sny a vízie máte definovať.
o Naučíte sa, aké otázky si pri ich vytváraní klásť.
o Ujasníte si, či vaše sny a ciele sú skutočne vaše a nielen prevzaté z vášho okolia.
o Uvedomíte si, kto ste a čo chcete vo svojom živote dosiahnuť.
o Získate chuť si svoje sny a ciele zadefinovať a vytvoriť.
o Zistíte, že nielen hmotné veci môžu byť snami a cieľmi.
o Nadobudnete radosť pustiť sa do realizovania svojich snov.

„Iba ak vieš, kam ideš, dostaneš sa tam, kde chceš byť.“

Stretneme sa online na cca 1,5 hodinky, vysvetlím vám PREČO a naučím vás najmä AKO si vytvoriť nástenku snov alebo ako pracovať s knihou VISION BOOK.

„Nie je nič dôležitejšie než odvaha žiť svoj vlastný život.“

>> Ako sa prihlásiť?
Klikni na webovú stránku: https://visionbook.sk/workshop

a vyplň prihlášku.
Webinár je zdarma.

„Nečakajme na šťastný život. Vytvárajme si ho.“

S kým sa uvidím?
Kto sa chce posunúť vo svojom živote ďalej?