Umenie byť ženou Košice 2018: Ži svoje sny! Ako a prečo si vytvoriť nástenku vízií

Nástenka vízií, tabuľa snov, nástenka snov a cieľov, či kniha splnených prianí a snov, to všetko sa skrýva pod anglickými pojmami Vision Board a Vision Book. Ako konkrétne si môžeme nástenku vízií vytvoriť a najmä prečo si ju máme vyrobiť, o tom všetkom si povieme počas nášho spoločného stretnutia.

Niekedy v živote stagnujeme, tápeme a nevieme, kam vlastne smerujeme. Existujeme, žijeme, no v podstate len prežívame zo dňa na deň a sme. Častokrát sa ani nezamýšľame nad svojimi snami a túžbami a tým, čo by sme v živote chceli. No potom sa divíme, že nie sme šťastné a spokojné. Necítime sa naplnené.

Nástenka vízií je v tomto pre nás výborným pomocníkom. Slúži nášmu mozgu ako mapa, ktorá mu ukáže, čo v živote chceme. Stane sa pre nás akýmsi kompasom smeru, kam sa chceme v živote uberať. Ukazuje nášmu mozgu sny a túžby, ktoré chceme zrealizovať a ktoré nás urobia šťastnou, naplnenou a spokojnou.

Naša myseľ je totižto veľmi mocným nástrojom. To, čo si v mysli predstavujeme, tam sa následne uberá naša pozornosť a tam sa uberá aj náš život. Vždy a všetko však vzniká najprv v našej mysli a až potom v našom živote.

Počas nášho stretnutia sa preto naučíte, ako si klásť správne otázky, aby ste identifikovali svoje skutočné sny a ciele. Ukážeme si postupy, aby ste svoje sny a ciele mali nielen v hlave, ale ich vedeli aj zrealizovať. Povieme si, ako konkrétne si nástenku vízií môžete vytvoriť.

Čo vďaka na prednáške získate:

o  Návod na to, ako si svoje sny a ciele stanoviť a vytvoriť.

o  Pochopíte, prečo si svoje sny a vízie máte definovať.

o  Naučíte sa, aké otázky si pri ich vytváraní klásť.

o  Ujasníte si, či vaše sny a ciele sú skutočne vaše a nielen prevzaté z vášho okolia.

o  Uvedomíte si, kto ste a čo chcete vo svojom živote dosiahnuť.

o  Získate chuť si svoje sny a ciele zadefinovať a vytvoriť.

o  Zistíte, že nielen hmotné veci môžu byť snami a cieľmi.

o   Nadobudnete radosť pustiť sa do realizovania svojich snov.

o   Naučíte sa, ako konkrétne si svoju nástenku snov a vízií vytvoriť.

Iba ak vieš, kam ideš, dostaneš sa tam, kde chceš byť.

ČO?  konferencia Umenie byť ženou Košice

KEDY?  10.november 2018

KDE? Košice

Pozrieť si program konferencie a zakúpiť si vstupenky môžete TU >>

Okrem mňa ešte veľa naozaj super prednášajúcich zažijete na konferencii: Pavel hirax Baričák a jeho prednáška o živote, Jan Mühlfeit a jeho talenty, Stanka Sobolová a jej šťastné ženy, Katka Kovalcik a sebapoznanie, Ludka Andrejkova-Jurkova a jej domáca výchova detí, a veľa ďalších zaujímavých prednášajúcich. Okrem toho večerný program s Adelou a Martinom Nikodýmom a so speváčkou Simou. No proste ženská celodenná akcia ako má byť. Normálne sa naňu tešííím 🙂

A ako poznám dievčatá, ktoré konferenciu Umenie byť ženou pripravujú, tak určite bude aj super tombola z lístkov a aj nejaké tie prekvapenia 🙂

Takže ja idem oslavovať svoje narodeniny  na východné Slovensko. A budem sa tešiť na každé jedno objatie či pozdravenie od vás 
Majte zatiaľ nádherný čas.