Súťaž „Nasleduj svoje sny a vyhraj super ceny!“

Chceš vyhrať jednu z týchto super cien?

Romantický víkendový pobyt pre 2 osoby v štvorhviezdičkovom hoteli, Golfový kurz zelenej karty pre začiatočníkov u profesionálneho trénera, Vstupenky na tréning osobného rozvoja, Knižky Kváskovanie, Rodovú knihu Kronika života, či osobný koučing so mnou?

Toto všetko môžeš TERAZ VYHRAŤ. Ako?

Čo urobiť, aby si bol v súťaži?

Kúp si v období súťaže od 25.10.2018 do 06.12.2018 cez webovú stránku www.visionbook.sk alebo www.extradarcek.sk, mnou vytvorenú motivačnú knihu “MY BIG VISION BOOK- Moja veľká kniha snov, vízií a cieľov“ a automaticky bude tvoja objednávka zaradená do súťaže o tu vymenované super ceny 🙂 Áno, tak málo stačí k tomu, aby si vyhral jednu z týchto super cien 🙂

Žrebovanie sa uskutoční dňa 08.12.2018 a záznam z neho zverejníme na webovej stránke www.visionbook.sk  a aj na Facebook stránke Daniela Rau.

Výnimočné ceny

Keď sme sa s manželom rozhodovali, aké ceny do tejto veľkej súťaže „Nasleduj svoje sny a vyhraj super ceny!“  pre vás vyberieme, zvolili sme darčeky, ktoré znamenajú veľa aj pre nás. Ceny, ktoré sú aj pre nás doslova splnenými snami. 

Dovoľte, aby som vám ich predstavila:

1. cena: Romantický pobyt v prvom fengshui hoteli Tri Studničky ****–  Tento hotel som mala na svojom vision boarde (nástenke vízií) už pred rokmi. Vtedy som si sľúbila, že raz si do neho pôjdem oddýchnuť. Tento rok sa mi daný sen splnil (spísala som o tom článok tu) a teraz sa môže splniť aj vám.

2. cena: Golfový kurz Zelená karta u profesionálneho trénera – Hrať golf? Ja? Síce sa mi páči, ale veď golf hrajú len bohatí ľudia…. To  som si hovorila ešte pred 2 rokmi. No svoj názor som zmenila, keď som minulý rok bola na dni otvorených dverí na golfovom ihrisku u nás v Trenčíne a následne si urobila kurz Zelenej karty.  Golf som si zamilovala a hráme ho celá rodina. A vôbec nie je taký drahý, najmä pre deti. Teraz môžete absolvovať kurz zelenej karty u profesionálneho trénera aj vy. A možno si ním splníte i vy svoj sen.

3. cena:  Dve vstupenky na tréning osobného rozvoja u TOP kouča Andy Winsona „Najlepší rok môjho života“- Tomuto človeku vďačím za to, že som svoj život začala naozaj žiť, nielen prežívať. Že som začala svoj život žiť vedome. Nielen čakať na to, čo príde, ale postupne realizovať svoje sny a ciele. Presne si pamätám na prvý tréning, ktorý som u neho absolvovala. A preto chcem túto skúsenosť dopriať aj vám.

4. cena:  Rodová kniha Kronika života – Vydať tlačenú knihu bolo mojim dávnym snom. Snom, ktorý sa mi zdal neuskutočniteľný. A predsa! Práve touto 500 stranovou knihou sa to u nás s manželom všetko začalo. Kronika života bola prvá tlačená kniha, ktorú sme vytvorili a aj sami ju vydali. Úžasný splnený sen. A to i vďaka vám a vašim nádherným ohlasom na túto knihu. Ďakujeme.

5. cena: Hodina osobného koučingu so mnou- Už od vysokej školy ma bavila práca s ľuďmi. I keď je to častokrát práca náročná, baví ma. Vždy som rada pomáhala napredovať každému, kto chcel napredovať.  Snaha pomáhať iným ma tým pádom podnecovala aj na práci na sebe. No to, že budem mať raz oficiálny doklad o tom, že som „NLP Practitioner“, je mojím splneným snom. A viem, že táto moja cesta učenia sa, ešte stále neskončila. No teší ma, že na nej pomáham svojimi koučingami aj vám.

6. cena: Nástenné hodiny Rozkvitnutá čerešňa – Tieto nádherné nástenné hodiny venoval do súťaže darčekový eshop www.extradarcek.sk  Čo s ním mám spoločné? Je to eshop môj a môjho manžela. Keď som pred 9 rokmi odišla zo zamestnaneckého pomeru, tak bol to práve tento eshop, s ktorým sme začali naše podnikanie. A som vďačná životu za to, že tento eshop ešte stále funguje a to veľmi dobre. A prečo som vybrala z ponuky eshopu, kde sú stovky tipov na darčeky, práve tieto nástenné hodiny ako cenu pre vás? Lebo keď sme ich prvýkrát naskladnili, tak som sa do nich zamilovala. Sú krásne, kvalitné,  veľké, romantické 🙂 V skutočnosti ešte krajšie než na obrázku.

7. cena: Sada kníh Kváskovanie 1 + 2- Bestseller roka 2016, 2017 aj roka 2018. A k tomu aj oficiálne ocenenie kniha roka v Panta Rhei Awards. Áno, náš sen sa stal skutočnosťou, že naše kuchárske knihy získali takéto výnimočné ocenenia.  Naša veľká snaha a denno denné úsilie pomáhať vám priniesť kvalitu jedla do rodín tak priniesli svoje plody. Ďakujeme.

Tak, teraz už viete, prečo tieto ceny sme pre vás vybrali do súťaže. Majú pre nás hlbší zmysel. A veríme, že prinesú radosť a možno aj splnené sny do vašich rodín.

Všetky ostatné podrobnosti o súťaži „Nasleduj svoje sny a vyhraj super ceny!“ nájdete priamo na webovej stránke súťaže TU:

Verím, že knihou MY BIG VISION BOOK urobíte radosť sebe alebo niekomu, komu ju podarujete ako darček. Aby ste ho/ju inšpirovali pracovať na svojich snoch a cieľoch.

Referencie o knihe MY BIG VISION BOOK od vás čitateľov:

Lucia: Motivačná kniha roka ! Perfektný a kreatívny nápad autorov, kniha by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Kniha má silné posolstvo. Môže veľa ľudom pomôcť na ich ceste za šťastím, ja si myslím, že je to výborná investícia a vrelo odporúčam každému! 🙂

Beáta: Krásna a praktická. Je nádherná, farebná, radosť v nej listovať 🙂 Už na prvý pohľad vidno kvalitu a lásku, s ktorou bola spracovaná. Keď sa človek začíta a začne s praktickými cvičeniami, zistí že autori sami prešli, prežili a poznajú cestu a vedú čitateľa krok za krokom. Veľká kniha snov, vízií a cieľov dáva návod v súlade s osobnými hodnotami čitateľa a dotkne sa rôznych oblastí, ktoré sú pre harmonický život potrebné.  A ako ju zapĺňate vlastnými myšlienkami, obrázkami, stáva sa silným nástrojom k dosiahnutiu toho, po čom naozaj túžite.