Seminár „Objav kľúč k sebe samému“

Máte pocit, že vo svojom živote tlačíte akoby na nesprávny gombík? Hľadáte odpoveď na otázku, „čo je mojím talentom, darom, čo mi najlepšie ide“, ale stále ju neviete nájsť?

Tak radi by ste sa pustili do nových vecí, ale neviete, čomu sa venovať? Neviete v sebe uchopiť a pochopiť, v čom ste dobrý, čo je vaším prirodzeným talentom?

V tom prípade je pre vás seminár Objav kľúč k sebe samému“ výborným štartovacím návodom.  Môže Vám doslova zmeniť váš život. Mne toto pochopenie výrazne pomohlo. V čom? POCHOPIŤ SA…

Je to ako keby ste zrazu mali v rukách návod na seba samého. Je to, akoby ste sa zrazu pochopili a hlavne začali využívať veci, ktoré sú vám proste dané a v ktorých ste dobrý. Pochopíte,  prečo ostatní okolo vás konajú inak než Vy.  DOzviete sa, čo s tie Vaše talenty a čo talenty napríklad vašich detí alebo partnera.

Ako pracovať so sebou a ako s tými ostatnými, aby vo vašom živote išlo všetko „ako po masle.“ Toto všetko Vám môže pomôcť pochopiť seminár  Objav kľúč k sebe samému“.

Celodenný seminár:

Seminár „Objav kľúč k sebe samému“ alebo Ako ti metóda Human Design  môže pomôcť pochopiť seba, svoje dary a talenty

Sobota 20.06.2015 od 10:00 hod do 17:00 hod, Bratislava, Educafé.skjana-svitkova

Lektorka seminára: Mgr. Jana Svitková (viac informácií o lektorke nájdete tu)

Spoluorganizátorka seminára: Ing. Daniela Rau

Čo vás na seminári čaká?

  • Interaktívny spôsob komunikácie
  • Spoznanie toho, ako Vy ako osoba fungujete. Aké sú Vaše prirodzené dary a talenty. Čo máte v sebe podporovať a na čo si dávať pozor.
  • Každý účastník nám poskytne ešte pred seminárom svoj dátum a miesto narodenia.
  • Na ich základe každý účastník dostane svoju „mapu“ podľa Human Design (viď human design mapaobr.), prípadne si môže doniesť mapy aj svojich blízkych (pred seminárom dostanete návod na to, ako si ich môžete vygenerovať). V mape máme každý zapísaný svoj genetický kód, svoje danosti a talenty. A práve počas seminára sa ich naučíte vnímať, spoznávať a rozlišovať.
  • Ukážeme si a popíšeme si jednotlivé centrá na mape Human Design.
  • Vysvetlíme si  rozdielnosť jednotlivých typov podľa Human Design – Typ generátor, projektor, manifestor a reflektor. Spoznáte v nich seba a aj svojich blízkych.
  • Povieme si rozdielne stratégie a komunikácie jednotlivých typov – ich nesmiernu odlišnosť. Povieme si praktické rady, pri ktorých pochopíte, ako máte komunikovať Vy (podľa svojho typu) a ak máme komunikovať a jednať s ostatnými.
  • Zažijete rôzne praktické cvičenia, pri ktorých si ujasníte, aký typ ste Vy. Pochopíte, čo je pre Vás prirodzené, prečo konáte tak, ako konáte a ktoré veci máte v sebe podporovať.
  • Dáme Vám veľa praktických rád, ktoré bežne využijete vo svojom živote

 

Čo si zo seminára odnesiete?

Pochopenie seba a svojich blízkych.

Objavíte kľúč k sebe samému.

Bude to deň, počas ktorého veľa vecí o sebe pochopíte. A práve tieto pochopenia Vám môžu priniesť do života veľa nových a zaujímavých impulzov.

Cena za celodenný seminár:

do piatku 12.6.2015 je cena 65 €

od soboty 13.6. do soboty 20.6. je cena 75 €

Po vyplnení nasledujúcej prihlášky Vám zašleme email s podrobnejšími informáciami o seminári a aj podklady k platbe.

Pozor:  Počet miest na seminári je obmedzený (max. 25). Ďalší termín tohto seminára bude najskôr až na jeseň 2015.

Chcete spoznať NÁVOD NA SEBA? Príďte na seminár a dostanete k nemu „kľúč“.

Tešíme sa na Vás.

Daniela a Jana

Viac o metóde Human Design sa dozviete v článku tu.