Najúžasnejší darček pre ľudí, ktorých máte radi

„Wau! Tak takýto darček by som chcela niekedy v živote dostať aj ja,“
som si povedala, keď som sa o tomto darčeku dopočula a bola som v súvislostí ním o niečo požiadaná.
Čo je to za darček? 

Jedného dňa pred pár týždňami mi sestra mojej kamarátky Darinky Mikolášovej, takisto moja priateľka Mika Vargová, napísala:

„Darinka, moja milá sestra a Tvoja kamarátkaka, bude mať o chvíľu okrúhle narodeniny a rada by som jej pri tej príležitosti chcela dať jeden z najkrajších darčekov, aký som v živote dostala aj ja – knihu spomienok a želaní všetkých tých, čo ju majú radi a ona ich. Všetkých priateľov, kolegov. Mám v nej fotky, obrázky, želania, spomienky, básničky, dokonca aj dve CD-čka s piesňami od bývalých rádiových kolegov.  A keďže som presvedčená, že patríš k tým, ktorých má Darinka rada a určite by by Ťa chcela mať v „Knihe svojich priateľov“, chcem Ťa poprosiť, či by si mi poslala pár milých slov, ktoré sa Ti s ňou spájajú. Nejakú spomienku, želanie, fotku, obrázok, čokoľvek, čo by som mohla potom poskladať na jednu zo stránok knižky, ktorú dám v tlačiarni vydať a zviazať. „

A moja reakcia? Wau!! Úžasný nápad! Takýto darček by som niekedy v živote rada dostala aj ja. Bude mi cťou byť takéhoto daru súčasťou.

„A vieš čo je Mika úžasné?“, hovorím jej. “ Že jednak Darinka dostane takýto nádherný dar a druhé je, že je úžasné, že ma takú priateľku/sestru, ktorá si s takýmto darom dá tú námahu.“

S dovolením Darinky tento úžasný nápad zdieľam ďalej, nech urobí radosť ešte veľa veľa ľuďom. A chcete vidieť jej knihu priateľov? Nech sa páči nakuknúť :

kniha-priatelov
kniha-priatelov-darinka

Dajte svojim priateľom najavo, že vám na nich záleží.