Krst našej kuchárskej knihy Zdravé desiate nielen pre deti

1Kuchárska kniha „Zdravé desiate nielen pre deti“ uzrela svetlo „živého“ sveta pred pár dňami aj v tlačenej verzii. A tak ako sa patrí na nové „dieťa“, dali sme ho pekne hneď aj pokrstiť.

Ako prebiehal krst, kto a čím nám knihu krstil a čo nás šokovalo, sa dozviete v tomto článku.

Kuchárska kniha „Zdravé desiate nielen pre deti je už druhé knižné dieťa z našej dielne. Prvé bola kniha Kronika života, ktorej autormi som ja s manželom Zdenkom. Táto druhá kniha je však špeciálna v tom, že sme sa na nej podieľali viacerí: dve autorky knihy a ešte ďalších 11 autoriek receptov.  Pýtate sa, prečo až toľko autoriek receptov? Pretože všetko sú to odborníčky na zdravé stravovanie a táto kuchárska kniha je práve o zdravej strave.

Krst knihy Zdravé desiate nielen pre deti

Krst knihy sa konal 9.4.2016 v hoteli Double Tree Hilton Bratislava, počas konferencie Umenie byť ženou.

Knižné dieťa krstu: kuchárska kniha Zdravé desiate nielen pre deti

Autorky knihy: Ing. Daniela Rau, Ing. Jana Šimkovičová

krstná mama Andy Timková,  moderátorka Adela Banášová.  Photo: Daja Turner

9

Zľava doprava:  Ing. Jana Šimkovičová,. Ing. Daniela Rau, Andy Timková

Krst dopadol úžasne. Ďakujem všetkým viac než 800 ženám, ktoré na konferencii boli, za úžasnú energiu, ktorú sme si navzájom odovzdali. Ďakujem krstnej mame knihy Andy Timkovej a aj všetkým autorkám receptov, ktoré na krst prišli.  Takisto aj moderátorke krstu Adele Banášovej za jej vtipné odmoderovanie.

6

Kuchársku knihu sme krstili ako inak zdravo: zeleným šalátom.

Však „tá kniha so šalátom“ by sa snáď nemohla krstiť trefnejšie 🙂

Priamo po krste nás tešil záujem žien (i mužov) a s radosťou sme každú jednu kúpenú knižku podpísali a pridali k nej aj osobné venovanie.

4

Poviem vám úprimne:  Je radosť, keď sa na projekte stretnú ľudia, ktorí svoju prácu milujú. Je to vidieť a cítiť aj na výsledku ♡ A tak ako nám píšu aj čitateľky knihy: Nie je to len obyčajná kuchárska kniha, je to oveľa viac ♡ Tí, čo ju majú, vedia prečo.

Napríklad takáto krásna referencia od pani Viktórie Kozákovej hovorí za všetko:
„Konečne kniha podľa môjho gusta.
Konečne sa mi dostala do rúk kniha podľa môjho gusta. Daroval mi ju manžel, možno preto, že veľa času trávim vyhľadávaním zdravých receptov a popri tom si zisťujem prečo je vhodné danú potravinu zaradiť do jedálnička. V tejto knihe to mám pekne pokope, pričom za každým receptom je obmena na možné zlepšenie či praktická rada od odborníčky na zdravú stravu. Som vďačná aj za užitočné rady do kuchyne, a tiež za ušetrený čas, nakoľko už nemusím vyvolávať mamine, keď potrebujem niečo odvážiť a nemám váhu 🙂 Táto kniha bude okrem iného prínosom aj nám, mladým rodičom, ktorí chceme nenútene dosiahnuť, aby aj naše deti jedli zdravo. Všetkým milovníkom zdravej stravy preto vrelo odporúčam. ĎAKUJEME za úžasný prírastok do našej domácnosti 🙂 

Za všetky autorky knihy píšem: radosť čítať takéto reakcie od spokojných čitateliek 🙂

Martinus TOP 6 07 04 2016A čo nás totálne šokovalo: na štvrtý deň predaja knihy cez Martinus sa kniha stala 6.-tou najpredávanejšou knihou zo všetkých kníh v Martinuse! 

Viete si predstaviť našu radosť 🙂 Je to obrovskou odmenou za našu niekoľko mesačnú krvopotnú prácu, keď sme knihu tvorili. Dbali sme v nej na veľa praktických maličkostí, ktoré každá mama = kuchárka ocení.  Tvorili sme ju nielen my autorky receptov, ale aj dve grafičky, editorka, výživová poradkyňa a aj počítačový a marketingový odborník. Preto každá jedna spätná odozva, každý jeden email, či správa na Facebooku alebo v komentároch, nás nesmierne teší a ďakujeme za ňu.

Kniha sa dá zakúpiť nielen cez siete kníhkupectiev, ale priamo na našej web stránke www.zdravedesiate.sk, kde môžete zdarma získať aj nejaké recepty na ukážku zdarma 🙂

Prajeme knihe úspešný predaj a všetkým čitateľkám zdravý a spokojný život <3

FB-zdielaj