33 vecí, ktoré ženy chcú, aby ich muži vedeli a robili


rozdielyVšetci vieme , že muži a ženy sú odlišné stvorenia.  V skutočnosti to častokrát vyzerá tak, akoby sme boli z rôznych planét  a občas potrebujeme to druhé pohlavie „dekódovať“.

Tu je 33 vecí , ktoré si vaša žena praje, aby ste  o nej vedeli a pochopili:

1 ) Len preto, že občas trochu žiarlime na iné ženy vo vašej blízkosti, neznamená to, že sme šialené. Niekedy všetko, čo od vás potrebujeme, je trochu nás uistiť, že po nás túžite. Aj keď naše prsia sú reálne a my nie sme na titulke časopisu Playboy.

2 ) Máme emocionálnu rovnováhu horskej dráhy. Zmierte sa s tým. Nemôžeme byť spokojné po celú dobu a ani nechceme byť . Nemôžete proste mať sladké bez kyslého .

kvety-pre-zenu

3 ) Chýba nám to čaro, ako ste nás pobláznili, keď sme sa prvýkrát stretli. Milujeme dostávať kvety, čokoládu, spodné prádlo, ísť niekam na romantický víkend, či si prečítať milostný list alebo sms. Prosím, neprestávajte, aj keď už viete, že nás „máte“.

4 ) Jedna z najviac sexy vecí, ktoré môžete urobiť, je  variť. Milujeme muža v kuchyni.

5 ) Jedna z najmenej sexy vecí, ktoré môžete urobiť , je nosiť vysoké biele ponožky .

rozdiel-medzi-muzom-a-zenou

6 ) Chceme dlhšiu predohru. Milujeme síce minútkové jedlá,  ale pri sexe máme radi  veeeľa času, ktorý nám venujete.  Máme radi sviečky, príjemnú hudbu, masáž, dotyky.

7 ) Milujeme dostávať od vás zaľúbené alebo „šteklivé“  sms a e – maily.

8 ) Boli by ste prekvapení páni, ako veľa myslíme na sex 🙂

9 ) Neklamte nám. Zničíte tým náš rešpekt a dôveru, ktorú ste si tak ťažko u nás vypestovali.

10 ) Ak chcete zvýšiť pravdepodobnosť na sex, zvýšite ju ak: a ) hovorte nám, aké sme krásne, ako nám to pristane  b ) nechajte nás vyrozprávať sa a posťažovať si – na prácu, na všetko, na čokoľvek c) pozvite nás  na večeru alebo na romantickú prechádzku s množstvom lichôtok a maznaním.

11 ) Milujeme muža , ktorý vie opraviť veci. Potom aj v tielku vyzeráte sexy.

12 ) Milujeme rovnoprávnosť a dokážeme vyniesť smeti. Ale naozaj nás poteší, keď to robíte aj  vy.

13 ) Muž, ktorý má rád deti a zvieratá,  je pre nás viac atraktívny. Aj pre tie z nás, ktoré deti či zvieratá zatiaľ nemáme, či po nich netúžime.

14 ) Očakávame, že budete mať na pamäti dôležité termíny. Milujete technológie, takže nie je problém si dať do pripomienky telefónu výročie alebo naše narodeniny. Viete si zapamätať termíny obchodných rokovaní, tak si pamätajte aj narodeniny. Nie je to tak ťažké.

15 ) Nemusíte vyzerať ako Arnold Schwarzenegger alebo Brad Pitt , ale my od vás chceme, aby ste aspoň trochu cvičili a zdravo jedli. Obžerstvo a lenivosť občas tolerujeme, ale nie každý deň .

16 ) Ak nás budete podvádzať , rozídeme sa s vami.

17 ) Nerobte zákerné veci za našimi chrbátmi. Či už je to písanie textových správ, e – mailov, telefónne hovory . Ak nechcete, aby sme to videli, nerobte to.

18 ) Sme rady, keď sa k nám správate ako k dáme. Ak vchádzate do miestnosti pred nami- podržte nám dvere.  Ak vám uvaríme večeru, poďakujte a povedzte nám, či vám jedlo chutilo. Ak je vonku zima a my máme na sebe tenké šaty, ktorými sme na vás chceli urobiť dojem, ponúknite nám svoje sako. Dokážte nám, že gentlemani ešte nevymreli.

19 ) Milujeme vaše chlpaté nohy, chumáčiky na hrudi a trochu strniska na brade. Nemusíte sa holiť ako detská prdelka. Ale pozor- všetkého veľa škodí …

20 ) Sme rady, keď chcete snívať s nami. Povedzte nám, kam chcete ísť,  čo chcete dosiahnuť. Dajte nám šancu snívať o tom, že nebudeme mať obyčajný život, ak ho chceme prežiť s vami.

21 ) Milujeme listy, pohľadnice a sms. Nemyslite si , že je to všetko len o darčekoch. Väčšina z nás má skrýšu milostných listov a pohľadníc, ktoré sme od vás dostali a občas si ich čítame. 

22 ) Milujeme s vami pozerať naše obľúbené filmy.

23 ) Vždy nám dajte vedieť, že prídete neskôr, než ste povedali. Je to zdvorilosť, ktorá by mala byť samozrejmosťou. Možno na vás čakáme pri romanticky prestretom stole  a s poloprázdnou fľašou vína, ktoré mali byť prekvapením pre vás.

24 ) Nie je nič odpudzujúcejšie, než keď nedodržujete hygienu svojich intímnych partií.

25 ) Spomínate si, koľko času a snahy vás stálo zorganizovanie chlapského výjazdu na chatu alebo na ryby? No a teraz chceme, aby ste takéto úsilie vynaložili aj do zorganizovania víkendu pre nás dvoch.

26 ) Veci, ktoré nestoja síce žiadne peniaze, ale sú výnimočné, sú niekedy pre nás hodnotnejšie. Nevyhovárajte sa, že „Ja to neviem, ja nie som romantik…“.  Zbaliť deku a prestrieť ju v parku pod hviezdnou oblohou, nestojí nič a urobí veľmi veľa. 

27 ) Ak budeme chcieť od vás radu, vypýtame si ju. Niekedy však len potrebujeme, aby nás niekto vypočul a utešil. Nemusíte byť vždy supermanom, aby ste sa stali našim hrdinom.

28 ) Milujeme, ak nás prekvapíte malou pozornosťou, keď ideme na dlhú cestu. Romantický lístoček v kufri alebo malá čokoládka v tvare srdiečka v kabelke nás určite poteší a budeme sa tešiť na skorý návrat domov.

milujem ta

29 ) Milujeme, keď sa s nami smejete.

30 ) Milujeme, keď nás pri prechádzke objímete okolo pásu, ramien alebo chytíte za ruku.

31 ) Cítime sa pre vás príťažlivé a výnimočné, keď nás nečakane pobozkáte.

32 ) Cítime sa milované, keď nás pobozkáte pred priateľmi či rodinou.

33 ) Neberte nás ako samozrejmosť.

Na zasmiatie si pozrite krátke 10 minútové video od pastora Marka Gungora, ktorý fantasticky popisuje na metaforách, ako funguje ženský a mužský mozog. Pobavíte sa …. a možno aj pochopíte  🙂 … Pozrieť si ho môžete TU

rozdiel-medzi-muzskym-a-zenskym-mozgom

Milé dámy, súhlasíte? Alebo povedzte, zabudla som na niečo? Poraďte pánom v komentároch a pošlite tomu svojmu odklik alebo FB like  🙂