3 komentáre

 1. Juraj
  27 júna, 2016 @ 1:27

  Veľmi dobrý članok. Krátky,ale dobrý. Ak mozem odporučiť veľmi vhodnú literatúru,tak kniha 5 jazykov lásky je vhodným návodom ako poznať reč lásky. Som zatiaľ len na začiatku knižky,ale presne vystihuje tento članok.
  Inak vďaka autorke tohto blogu za jej články ,veľmi mi pomáhajú teraz v mojom ťažkom obdobý vo vzťahu.

  Reply

  • Daniela Rau
   27 júna, 2016 @ 16:57

   Rado sa stalo Juraj. Inak daná knižka, ktorú práve čítate, je veľmi dobrá a doporučujem ju prečítať všetkým partnerským dvojiciam. Pekne sa v nej vysvetľuje to, že každý človek má nejaký spôsob komunikácie aj v láske. Jeden potrebuje dotyky, iný slová a ďalší potrebuje lásku prijímať skutkami….atď. A keď toto pochopíme, zrazu veľa “problémov” medzi partnermi zmizne, lebo zistíme, že náš partner len komunikuje “inou rečou” lásky. Držím palce v partnerskom živote.

   Reply

   • Juraj
    28 júna, 2016 @ 12:45

    dakujem,budem tie palce potrebovať.
    Vďaka vašej práci s touto stránkou sa mi ľahšie zvládajú veci v našom probléme a čerpám s nej veľa pozitívneho myslenia. Verím ze aj ostatný ľudia tu nacerpaju to co potrebuju,len nie každý to sem napíše.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ochrana proti spamu. Vypočítajte príklad. *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.